Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş YapRSS Yayın Akışı

Premium WordPress Themes - AppThemes
 

Çankaya Yosmanıza Saygı Gösterin

  • Listelenen: 30 Temmuz 2016 16:58
  • Bitiş tarihi: 9428 Gün, 8 Saat
ankara-aristo

Tanıtım:

Çankaya yosmanıza saygı göstermeyi ihmal etmeyin.İlişki yaşadığınız insanla uzun soluklu ve ilk gün gibi heyecanlı ve tutkulu ilişkilere kalmayı istemeniz durumunda sadece yapacağınız onu ihmal etmemek olacaktır. İhmal edilen ilişkileri yaşayan partnerler zaman içerisinde kendisini sevmediğinizi düşündüğünden yaşadıklarınızın zaman içerisinde bitmesini eğer ki istemiyorsanız o halde sizlerde yaşadığınız ilişkinin canlı olmasını sağlamalısınız.

Çankaya yosma ile ilişki nasıl canlı tutulur

Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız öncelik olarak onun her şeyine saygı göstermeniz gerekmektedir. Hoşlanmadığınız davranışları olabilir. Ama bunu ona karşı olduğunuzu belli etmek yerine daha kibar bir dille anlatabilirsiniz. İnsanların bir yere kadar kıskanılmaktan hoşlanır. Ama kıskanmanın aşırı olması bir süre sonra yaşadığınız ilişkiye zarar vereceğinden, böylesi bir durum olmamasından onun fikirlerini ve düşüncelerine saygı göstermeniz gerekmektedir.

Kaliteye önem verin

Düşündüğünüz ve yaşadığınız ilişkinin her zaman için kaliteli olmasını istediğinizde sadece saygıyı ihmal etmemeniz gerekmektedir. Bu sadece aşk yaşadığınız ilişki için geçerli değildir. Arkadaşlık ve dostluk ilişkileriniz ve ailevi ilişkilerinizde de eğer saygıyı bir defa kaybederseniz bir daha kazanamayacağınızdan her insanla aranızda olan mesafeyi ve de saygıyı muhakkak korumanız gerekmektedir. Sizler partnerinizin özel hayatına saygılı olursanız aynı saygıyı bekler ve alırsınız. Ama sürekli olarak onun özeline müdahale ederek, çantasını ya da cüzdanını karıştırırsanız telefonuna sürekli bakarsanız yaşadığınız ilişkinin sıradanlaşmasına neden olursunuz. Bu yüzden ilişkinize bir takım sınırlar koyun ve bu sınırları asla geçmeden güzel bir ilişki yaşayın.

çankaya

çankaya

Kalite takıntısın olan bayanlar günümüzde gitgide artmakta adeta bir marka tutkunu olmuş çıkmış diyebiliriz. Bunların bu tutkuları ise piyasada yeni bir rant oluşturuyor. Sırf marka diye çok şeye boşuna para verdikleriniz çok iyi bilmekteyiz. İşe yaramayacağını da bilse yinede kalite diye alıp dolabında veya evin bir köşesinde eskimeye bırakılan bir çok eşyaya şahit olduğumu sizlere söyleyebilirim. Tabi bunun aksine sadece ufak şeylerden mutlu olan çankaya escort kadınları da bulunmakta bunlar bir elin parmağını geçmeyecek kadar az oldukları için değerlerini iyi bilmemiz gerekiyor. Bu paylaşımımı dikkatli bir şekilde okuduğunuz için sizlere teşekkür etmekteyim.

İlan Takip Numarası: 767579cb1bfdc23a

Etiket yok

1041 total views, 2 today

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Sponsor Bağlantılar

İlan sahibine mesaj gönderebilmek için aşağıdaki formu doldurun.