Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş YapRSS Yayın Akışı

Premium WordPress Themes - AppThemes
 

 

Kendi Ayakları Üzerinde Duran Partner

  • Listelenen: 03 Ağustos 2016 19:24
  • Bitiş tarihi: 9432 Gün, 8 Saat

Tanıtım:

Kendi ayaklarınız üzerinde durun: Bu yazıyı özellikle ankara eskort kadınılarının okumasını istiyoruz. Artık eskiden erkekler evin direğidir. Cümlesi değişti ve her evlilikte ve ilişki de eşit olunmaktadır. Bir kafeye gidip oturduğunuz zaman eskiden olsa hesabı sürekli olarak erkekler öderdi. Ama artık günümüz şartlarında hesabı bir kadınında ödemesi gerekmektedir. Bu yüzden kendi ayaklarınız üzerinizde durduğunuz zaman erkekler tarafından daha saygın olacaksınız.

Ekonomik özgürlüğünüzü sağlayın

Sizler kendi maddi olarak güçlü durmanız durumunda ilişki yaşadığınız partnerinizin omuzlarına bütün yükü bindirmemiş olacağınızdan, artık bir ilişki dediğiniz zaman ona her konuda destekçi olduğunuz için itibar kazanmış olacaksınız. Bir kadının işinin olması durumunda sadece birlikte olduğu erkeklerin gözünde saygın olmayacak aynı zamanda da arkadaşları ve sevgilisinin ailesi tarafında da daha saygın bir konumda olacağından kendi ayaklarınızın üzerinde durabilmeniz için mutlaka kariyer sahibi olmak için bir iş yerinde çalışıyor olmanız gerekmektedir.

Ayakları üzerinde durmak zor 

Bir kadın saygın bir işi olduğunda ve kendi maaşını kendisi kazandığı zaman her zaman için kendisine olan öz güveni de yerinde tam anlamı ile oturmuş olacak ve bir karar vereceği zaman çevresinde bulunan insanlara muhtaç olmadan kararları kendisi verecektir. Bu yüzden artık zamanın değiştiği için erkekler tarafından işi olmayan kadınlardansa, çalışan ve kariyer sahibi olan kadınlar daha çok arzulanarak o bayanlara saygı duyup hayran olmaktalardır. Sizler de saygı görmek istiyorsanız mutlaka bir işiniz olması gerekmektedir.

İlan Takip Numarası: 88757a219f9f39cd

Etiket yok

803 total views, 2 today

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Sponsor Bağlantılar

İlan sahibine mesaj gönderebilmek için aşağıdaki formu doldurun.