Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş YapRSS Yayın Akışı

Premium WordPress Themes - AppThemes
 

 

Kızılay Kızları İç Güdülü

  • Listelenen: 02 Ağustos 2016 13:11
  • Bitiş tarihi: 9431 Gün, 8 Saat

Tanıtım:

Kızılay kızları ile İlişkinin kuralı: İç güdülerinizi dinleyin. İlişki yaşadığınız zaman sürekli olarak planlı bir hareket yapmanız gerekmeyecektir. Sizin hayatınızda yaşadığınız ilişkinizi yönetirken kurallar uygun olarak yaşıyorsanız o zaman iç güdünüzü dinlemeniz gerekmektedir. Çünkü sizler içinizden geldiği gibi davranarak partnerinizle mutlu olabilirsiniz.

Kızılay kızlarına doğal davranın

Tamamen doğal olarak davranacağınız ilişkinizde, sizlerin de ilişkinizin normal olması için iç sesinizi dinlemelisiniz. Bu iç sesiniz her zaman için sizinle olan görüşmesinde, olumlu olarak sizi yönlendirmeyecektir. Bazı durumlarda sizin bu dinlediğiniz iç sesinizin ilişkinizde giden negatif olan sorunları da sizlerin anlamanızı sağlayacak olduğundan ilişkinin her zaman için pozitif olabilmesi için sizlerin de doğal olarak iç sesinizi dinliyor olmalısınız.

Neden yapay bir ilişki yaşıyoruz?

Son yıllarda ilişi yaşadığınız zaman bunun kurallar doğrultusunda olarak yapay bir ilişki yaşamak yerine sizin ve partnerinizin her daim içinizden geldiği kadar doğal ve iyi bir ilişkiyi yaşamanın en temel kurallarından bir tanesi bunun için sizlerin kendiniz olarak rol yapmadan ilişki yaşamanız olacaktır. Hayatınızda yaşamış olacağınız ilişkinin kurallara dayanarak yaşadığınız zaman bir süre sonra çok sıkıcı olacaktır. Böylesi bir durum olacaksa bu durum karşısında ilişkinizin uzun süreli olması için muhakkak kurallardan uzaklaşarak sizin ilişkiniz içerisinde en harika ilişkinizin olmasını sağlamış olacaksınız. Artık yaşayacağınız bu pozitif olan ilişkiyi yaşayabilmek için sizin de iç güdülerinize güveniyorsanız, içinizden geldiği gibi davrandığınız zaman partnerinizin sizlere daha çok aşık olmasını sağlamış olacaksınız. Zamane aşklarını zaten anlayabilmiş değiliz 2 günde biten aşklar ile doldu hayatımız adeta ego tatmin etmek için bir çok kızla ve ya bir çok erkekle çıkan insanların sağlıklı bir psikolojisinin olduğunu zannetmiyorum. Tabi aralarında mükemmel aşklarda çıkabiliyor bunlarıda unutmamak gerek. 

İlan Takip Numarası: 63057a06f6d64058

Etiket yok

797 total views, 2 today

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Sponsor Bağlantılar

İlan sahibine mesaj gönderebilmek için aşağıdaki formu doldurun.