Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş YapRSS Yayın Akışı

Premium WordPress Themes - AppThemes

TÜM İLANLAR

Bu linke tıklayarak tüm ilanları görebilirsiniz.  Ankara escort kızalarının tamamı burada bulunuyor.

Bu sayfaya basarak tüm ilanları görüntüleyebilirsiniz. Bu alanda sitede olan bütün ilanlar  bulunmakta. Her hangi bir ilana bastıktan sonra tekrar ana sayfaya geri dönüş yapmak isterseniz tüm ilanlar kısmına basınız. Burası sitede bulunan aktif üyelerin olduğu alandır. Buraya kısaca vitrinde demekteyiz. Sayfamızı daha verimli kullanmak istiyorsanız bu alanı mutlaka sürekli olarak kullanmalısınız. Üyelerin sadece nurama ve bir tane resminin olduğu açıklamanın olmadığı alanın burası olduğu için ilk izlenimi burada sizlere vermekteyiz. Daha fazla detay için incelediğiniz vitrin resimine basara ilanın içine girmektesiniz. Tekrar başa dönmek için bu butonu kullanabilirsiniz. Çoğu sitede ana sayfa olarak yazılmasına rağmen asıl işlevi olan ismini sizler için yazdık. Normalde en başta olması gerekirken bizde biraz farklı bir yerde oldu ama çok fazla bir şeyin fark edeceğini düşünmüyorum.

Topuk Çatlakları İçin Doğal Çözümler

Ayaklarımız güzellik bakımı yaptığımız sırada genellikle hep unuttuğumuz ihmal ettiğimiz organlarımız olur. Saçlarımıza ya da cilt bakımımıza saatler harcarken ayaklarımıza neredeyse ayda bir kere bile vakit harcamayız. Hatta kuaförde pedikür yaptırmak bile bir çoğumuzun aklına gelmez. Oysa ki özellikle yaz aylarında açık ayakkabılarımızı sandaletlerimizi giymeye başladığımız zaman ayaklarımızın bakımsız çatlak ve pul pul olmuş görüntüsü utanmamıza hatta sıcak havalarda kapalı ayakkabılar ile dolaşmamıza sebep olur. Güzel ve bakımlı ayaklar şıklığımızı tamamlarken giydiğimiz ayakkabının da daha şık ve bakımlı görünmesini sağlar. Ayak ve özellikle topuk bakımı yapmak aslında hiç de zor değildir. Bunun için çok para harcamanıza veya saatlerce kuaförde sıra beklemenize de gerek yoktur. Topuk bakımı evde kolaylıkla her evde olabilecek malzemeler ile yapabileceğiniz kolay bir uygulamadır.

Çatlak Topuklara Nasıl Bakım Yapmalısınız:

Dünyanın en pahalı ayakkabısını bile giyseniz bakımsız ve çatlak topuklarınız varsa hem ucuz hem de rüküş görünmekten kaçınamazsınız. Özellikle kış mevsimi boyunca çorap ve kapalı ayakkabı giydiğiniz dönemde ihmal ettiğiniz ayak bakımı yaz mevsiminde başınıza bela olacak ve bakımsız ayaklarınızı saklamak için kapalı ayakkabılar içinde pişmek zorunda kalacaksınız. Oysa topuk ve ayak bakımı hem yaz hem de kış mevsiminde yapmanız gereken bir şeydir ve özellikle kış mevsiminde sürekli kapalı kalan ayaklara bakım yapmak daha önemlidir.